TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
200 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Belirtilmemiş
  • TELEFON: Belirtilmemiş
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Kategorisi: Parti ve Düğün Organizasyonu, Tekne Kiralama
Şirket Tanımı
Horizontalk & Fantastik Organizasyon

Profesyonel ekibimizle birlikte size hizmet vermekteyiz. Müşteri memnuniyeti şirketimizin bugünü ve geleceği için en önemli unsurlardan biridir.  Horizon Talk Yat Teknesinde yat turu yaparken kendinizi evinizde gibi hissedip arkadaşlarınız, aileniz ve sevdikleriniz  ile birlikte yat turu ile çok güzel  zaman geçirebilirsiniz.  İstediğiniz günün her saatinde 7/24  İstanbul’un muhteşem manzarası eşliğinde yat turu ile  size boğazı gezdirirken sizde partinizi veya iş yemeğinizin ve ya en özel anınızın keyfini çıkartın.

Horizon Talk Yat organizasyon firması olarak Yat Organizasyonları alanında hizmet vermekteyiz.
Uygun fiyatlarla Yat kiralama Tekne kiralama Boğaz Turu – Saatlık Turlar – Ada Turları Yüzme Turları yatta kahvaltı turları düzenlemekteyiz. Aynı Zamanda Horizon Talk Yat Organizasyon firması olarak birbirinden özel evlenme teklifi, kişiye özel sürpriz organizasyonlar romantik Yat Turu Gezisi, Doğum Günü Sürprizleri, Evlilik Teklifleri, yatta evlenme teklifi şirket toplantılarınızı ve yemeklerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Ne Yapıyoruz?

Keyfi tercihlerinizin sonsuz olduğunu unutmadan organizasyonlarımızı tecrübeli ve deneyim sahibi ekibimizle sürdürmekteyiz.

Ana içeriğimizin başlığını oluşturan Evlenme Teklifi Organizasyonu birçok farklı alana ayrılmaktadır. Bu alanların başlıkları öncelikle Yatta Evlenme Teklifi, Yatta Lazerle Evlenme Teklifi, Sinemada Evlenme Teklifi, Kumsalda Evlenme Teklifleri oluşturmaktadır. Yunuslarla Evlenme Teklifi gibi birçok organizasyon eşlik etme özelliğini göstermektedir. Organizasyonlarımızın devamını ifade eden başlıklar ise Doğum Günü Sürprizi, Sevgililer Günü, Yıldönümü, Özel Günler gibi birçok özgün içerik oluşturmaktadır.

Fantastik Organizasyon firması olarak yat organizasyonları alanında da hizmet vermekteyiz. İstanbul’un muhteşem manzarasının eşlik ettiği yat turu ile boğazı gezerken siz de Partinizin, İş Yemeğinizin yahut en Özel Anınızın keyfini çıkartabilirsiniz. Uygun fiyatlarla Yat ve Tekne Kiralama, Boğaz Turu, Saatlik Turlar, Ada Turları, Yüzme Turları, Yatta Kahvaltı Keyfi eşliğinde çeşitli tur seyahatleri düzenliyoruz. İstediğiniz günün her saatinde 7/24 İstanbul’un boğazında turlarımız mevcuttur. Keyfi tercihlerinizin sonsuz olduğunu unutmadan organizasyonlarımızı tecrübeli ve deneyim sahibi ekibimizle sürdürmekteyiz. Hayallerinizi söyleyin, gerçekçi dönüşümler yaratalım. Sonsuz içerikli sürprizlerimiz sunmak adına sizleri bekliyoruz.

Hizmet Tanımı
Organizasyon Hizmetleri
Kumsalda Evlilik Teklifi
Yatta Evlilik Teklifi
Yatta Lazerle Evlilik Teklifi
Yunuslarla Evlilik Teklifi
Helikopterde Evlilik Teklifi
Sapphirede Evlilik Teklifi
Sinemada Evlilik Teklifi
Otelde Evlilik Teklifi

Organizasyonlarınızın tek adresi  Fantastik Organizasyon

Yat Kiralama Hizmetleri

  • Eğlence 

Canlı müzik, Dj

  • Personel 

Aşçı, Garson, Fotoğrafçı, Kameraman,

  • Yiyecek ve İçecek

Kahvaltı Öğlen Yemeği, Kokteyl, Akşam Yemeği, Özel Tercihler.

Turlarımız

  • Standart Turlar

Boğaz Turu, Günlük Tur, Saatlık Turu, Yatta Kahvaltı,

  • Özel Turlar

Köprü Altına Yansımalı Lazer Işıklı Yatta Evlenme Teklifi, Köprü Altına Yansımalı Lazer Işıklı Yatta Evlenme Teklifi

  • Özel Ada Turları 

Özel VIP Araç İle Otelden Alma Bırakma, Yatta Kahvaltı Tercihe Göre Yatta veya Restorant’ da Öğle Yemeği Dahil 8 Saatlık Ada Turu Çok Özel Fiyatlar İle..

Lüksün ve zerafetin tek adresi Horizon Talk

Arama Terimleri: Boğazda Evlenme Teklifi istanbul, Yat Kiralama, Boğazda Evlilik Teklifi , Yat Kiralama Ücretleri, Yatta Doğum Günü Partisi, Yatta Mezuniyet Partileri, Boğaz Turu, Kumsalda Evlilik Teklifi, Kumsalda Evlilik Teklifi Riva, Yatta Evlenme Teklifi İstanbul, Yatta Evlilik Teklifi , Lazerle Evlilik Teklifi , Yat Kiralama İstanbul, Lazerle Evlenme Teklifi istanbul, Sahilde Evlenme Teklifi, Kiralık Yat, Yatta Evlenme Teklifi, Lazerle Evlenme Teklifi
Hizmet Bölgeleri
İstanbul Geneline Hizmet Vermekteyiz.
Fotoğraflar
HORİZONTALK YAT VE FANTASTİK ORGANİZASYON
HORİZONTALK YAT VE FANTASTİK ORGANİZASYON 2
HORİZONTALK YAT VE FANTASTİK ORGANİZASYON 3
HORİZONTALK YAT VE FANTASTİK ORGANİZASYON 4

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.