TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
303 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Belirtilmemiş
  • TELEFON: Belirtilmemiş
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Kategorisi:  Düğün Salonları ve Evlendirme Daireleri, Parti ve Düğün Organizasyonu
Şirket Tanımı

Eva Garden Bahçeköy, doğanın tam kalbinde Belgrad Ormanlarının içinde eşsiz tabiatıyla peri masallarını andıran, hayallerin üzerinde yüksek standartlara sahip eşsiz bir mekan.

Tabiatı sihirli dokunuşlarla daha da eşsiz kılan Eva Garden, Versay Bahçe ve Majorella (havuz) Bahçe olarak 2 ana mekandan oluşmaktadır. Ülkemiz dışında Avrupa ve İngiltere’de bir çok organizasyona ev sahipliği yapmış, alanında profesyonel 15 yıldır sektörün içinde olan deneyimli bir ekip tarafından hizmet veriliyor. Dünyanın birçok ülkesinden ilham alınarak, görenleri beklentinin üzerinde alışılmışın dışında konseptler sunuyor. Üstlendiği organizasyonun sorumluluk bilincinde olan, misafir için ne denli önem taşıdığının farkında görevlerini her zaman mükemmelinde ötesinde gerçekleştirmeyi hedefliyor.

Majorella (havuz) Bahçe, havuz başında, aynı zamanda doğal çim ve tabiatın tüm renkleri doğal güzellikleriyle, gelin konağının da evininde içinde bulunduğu Majorella  görenleri kendilerini bir masalın baş kahramanları gibi hissettiriyor.

Gala yemek düzeninde 400 kişi, kokteyl düzenin 1,000 kişi kapasiteli kır düğünü, özel davet, etkinlik, şirket lansmanları, kurumsal davetler, mezuniyet eğlenceleri gibi bir çok organizasyon ve etkinlikler için hizmet veriyor. Hayal gücünde sınır tanımayan, görselliğin ön planda olduğu, fark yaratan mönüleriyle davet yemeklerini bir lezzet şölenine dönüştürüyor.

Versay Bahçe, İstanbul’oksijen yuvası Belgrad ormanlarının içinde rüya gibi bir kır bahçesi Eva Kır Bahçe, Gala yemek düzeninde 800 kişi, kokteyl düzenin de 1,600 kişiye hizmet verebilme kapasitesine sahiptir.

Mekana girdiğiniz ilk andan itibaren kendinizi çiçeklerle, meyve ağaçları ve doğanın tüm güzellikleriyle iç içe bulacağınız emsali olmayan adeta bir rüya bahçesinde hissedeceksiniz. Hayatınızın en özel anlarında kendinizi özel hissettirecek üstün servis kalitesi ve büyüleyici atmosferiyle kusursuz hizmeti ilke edinmiş olan Eva Garden Bahçeköy siz misafirlerini bekliyor.

Hizmet Tanımı
Kır Düğünü
Kına Organizasyonu
Sünnet Düğünü
Doğum Günü Partisi
Nikah Merasimi
Nişan Organizasyonu
İslami Düğün
Kurumsal Toplantı
Mezuniyet Töreni
Arama Terimleri: Mezuniyet Töreni, Nişan Organizasyon, Kurumsal Toplantı, Kına Organizasyonu, Nikah Merasimi, İslami Düğün , Doğum Günü Partisi, Kır Düğünü, Sünnet Düğünü
Hizmet Bölgeleri
İstanbul Geneline Hizmet Vermekteyiz.
Fotoğraflar
EVA GARDEN BAHÇEKÖY
EVA GARDEN BAHÇEKÖY 2
EVA GARDEN BAHÇEKÖY 3
EVA GARDEN BAHÇEKÖY 4

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.