TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
232 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Belirtilmemiş
  • TELEFON: Belirtilmemiş
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Şirket Tanımı

Minerva veteriner kliniği olarak,uzman hekim ve yardımcı personelimizle,  gelişmekte olan teknoloji ile  iç içe olan veteriner sağlık sektöründe sizlere hizmet vermekteyiz. Tam teşekküllü gelişmiş  laboratuvarımız, son teknolojiye uygun dijital görüntüleme sistemleri  ve modern bilgi sistemi ile sizlerin  ve sevimli dostlarımızın hizmetindeyiz.

Veteriner hekimliği gelişmekte olan teknolojıye entegre olan  ve hergün yenilenen tedavi protokolleri ile  büyük bir bilgi birikimine sahip bir sağlık koludur. Sevimli dostlarımızın sağlıklarını emanet ettiğiniz veteriner kliniklerinin bu tecrübeye sahip olması en önemli husustur.MİNERVA VETERİNER KLİNİĞİ, konusunda uzman ve güçlü bir ekipten oluşmaktadır.

MİNERVA ailesi olarak  mesleki gelişimleri takip ederek,değişen ve güncellenen sağlık sistemlerini sevimli dostlarımıza sunabilmek için  ulusal ve uluslar arası eğitimlerde,sempozyumlarda ve kongrelerde yer alarak sizlere en doğru teşhis ve tedaviyi sunma gayreti içerisindedir.

MİNERVA VETERİNER KLİNİĞİ olarak; muayene,teşhis ve tedavi,aşılama,kısırlaştırma,CR röntgen,kan analizleri,yoğun bakım,diş hastalıkları ve cerrahi operasyonlar ile hizmetinizdedir.Kliniğimizde ortopedik operasyonlar yapılmakta ve gaz anestezisi kullanılmaktadır.

Bizi 7/24 arayabilir ve destek alabilirsiniz.

Hizmet Tanımı

Kliniğimiz; 7/24 muayene,teşhis-tedavi, aşılama, kısırlaştırma,röntgen, hemogram, biyokimya, laparoskobik tanı, gaz anestezisi, yoğun bakım ünitesi, idrar analizi, detertraj, diş hastalıkları, cerrahi operasyonlar(KIRIK,DİAFRAM FITIĞI vb…) işlemler yapılmaktadır.

EVDE MUAYENE ve EVDE AŞI hizmeti randevu ile yapılmaktadır.

Son sistem cihazlarımız ile tam kan sayımı, biyokimya analizleri, viral hastalık testleri, hormon testleri, alerji testleri, mantar testleri, vb. testler ile LABORATUVAR ımız hizmet vermektedir.

Kedi-köpek  traş ve banyo işlemleri randevu ile PET KUAFÖR bölümümüzde hizmetinizdedir.

Arama Terimleri: Cerrahi, Operasyon, Diafram Fıtığı, Kedi-Köpek Ultrason, Kedi-Köpek Vitaminleri, Kedi-Köpek Tahlil, Kedi-Köpek Mamaları, Kedi-Köpek Aşı, Acil Veteriner, Nöbetçi Veteriner, 7-24 (Gece Açık) Veteriner, Kedi-Köpek İlaçları, Kedi-Köpek Kırık, Pet Kuaför, Kedi-Köpek Muayene ve Tedavi, Kedi-Köpek Kısırlaştırma, Kedi-Köpek Röntgen
Hizmet Bölgeleri
İstanbul Geneline Hizmet Vermekteyiz.
MİNERVA VETERİNER KLİNİĞİ Veterinerler Eyüp - Defterdar    MİNERVA VETERİNER KLİNİĞİ Veterinerler Eyüp - Defterdar  MİNERVA VETERİNER KLİNİĞİ Veterinerler Eyüp - Defterdar

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.