TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
264 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Belirtilmemiş
  • TELEFON: 0537 693 28 29
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

KELEBEK TEMİZLİK şirketimiz; İstanbul ilinde tüm ilçe semtlere ayrıcalıklı sistemde ev ve ofis temizliği sunan profesyonel bir şirkettir. Kelebek Temizlik Şti. Ltd. şirketimiz ilk olarak 2007 yılında  Şişli merkez ofisinde kurularak daha sonrasında Anadolu yakası; Kartal şubesinde de faaliyetlerini sürdüren  ve o zamandan beri sürekli olarak büyüme ivmesi yakalamış, tüm müşterilerin güvenini ve memnuniyetini kazanarak, bireysel ve kurumsal olarak temizlik ihtiyacı duyan müşteri portföyünün güvenini ve takdirini kazanmış profesyonel temizlik şirketidir.
Hizmetlerimizin kalitesi, kalifiye personelimiz ve güncel ekipmanımız sayesinde hiç bir zaman hizmet kalitesinden ödün vermeyen temizlik şirketimiz.  Müşterilerimize her zaman en iyi hizmeti sunmak için, kendini geliştirerek hizmet kalitesini ve müşteri memnuniyetini her daim daha da geliştirmeyi ve iyileştirmeyi hedefleyen vizyonda çözümler sağlamaktadır.
Kelebek Temizlik Şirketimiz , kişisel evinizden işe yerleştirmenize, uygun fiyatlarla geniş bir yelpazede kaliteli temizlik hizmetleri sunar. Müşterilerimize kolaylık sağlamak için yılın her günü temizlik hizmetlerimizi ve resmi tatil günleri bile ek ücret talebinde bulunmadan, temizlik ihtiyaçlarınızın giderilmesi için her daim sizlerin hizmetinde oluyor ve sizlere profesyonel ev temizliği ve ofis temizliği alanında çözümler sağlıyoruz.
Şirketimizin büyümesinin büyük ölçüde müşterilerin memnuniyetine ve onların aile ve arkadaşlara tavsiyelerine dayandığını söylemekten gurur duyuyoruz. Rekabetçi fiyatlarımız, sunduğumuz hizmetlerin mükemmelliği için sadece bir avantajdır. Verdiğimiz tüm hizmetler% 100 garantilidir.
Bizden kaliteli hizmet almak için VIP müşteri olmanıza gerek yok. Müşterilerimizin her birine bir VIP müşterisi olarak davranır, onların çıkarlarını gözetir ve onlara saygıyla davranırız. Mükemmellik, hedeflediğimiz şeydir. Hem evde hem de işyerinde tam olarak ihtiyaç duydukları şeyi sağlamak için müşterilerimizle tam olarak iletişim kurup işbirliği yaptığımızdan emin oluruz. Kelebek Temizlik şirketimizden hizmet aldığınızda memnun kalacağınızı garanti eder. Sizleride aramızda görmekten mutluluk duyacağımızı belirtiriz.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.