TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
299 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Belirtilmemiş
  • TELEFON: Belirtilmemiş
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Hasel Plastik Hammadde San. ve Tic. Ltd. Şti. plastik ambalaj ve hammadde endüstrilerinde 40 yılı aşkın derin bilgi ve tecrübeye sahip bir oluşumdur. 1979 yılında Eminönü’nde kurulmuş olup, 1996 yılından itibaren Topçular Bayrampaşa’daki merkez ofis ve fabrikasında bugün hala faaliyetlerini titizlikle sürdürmektedir. 40 Yıl’a yaklaşan tecrübesi ve istikrarlı çalışma sistemi ile uzun yıllar sektörde var olup, Teknolojik gelişmelere ayak uydurarak ve öncülüğünü sağlayarak; Türkiye’nin en büyük 3 plastik sanayi üretim ve satışı alanında firma arasında yerini almayı başarmış bir firmadır.  Ülkemizde plastik bir çok farklı platformlarda, insan ihtiyacı ile doğru orantılı, yaygın olarak kullanılanılmaktadır. Gelişen teknoloji ile ürün üzerine kaliteli baskı imkanları gelişmiş, çeşitli aksesuar ve model seçenekleriyle ürün gamı genişlemiştir. Dayanıklı ve sağlam yapısı sayesin de kağıt ve karton ürünlere göre aynı ağırlıktaki ürün ile daha fazla yük taşınabilmektedir. %100 geri dönüştürülebilmektedir, bunun dışında gelişen hammadde teknolojisi ile 12-24 ay içerisinde doğada çözünen plastik poşetler üretilebilmektedir.

Tüm müşterilerin yüksek talebini karşılayabilecek 2 cm’den 200 cm’ye kadar kapak açıklığı ile 160’tan fazla gelişmiş ekipmana sahip teknolojik makine parkuru ve işinde usta personel kadrosu ile PE, PO, PP, OPP ve CPP gibi diğer malzeme ruloları yapabilir. 90 adet bilgisayarlı yüksek hızlı yassı torba yapma makinesi, 3 R makinesi, 10 zarif altı renkli ofset baskı makinesi, 2 ton renkli bakır yazıcı ve çok sayıda ilgili komple üretim ekipmanı bulunmaktadır. Aylık yaklaşık 3000 ton plastik torba ambalaj ürünü üretebilmektedir. Şimdi 150’den fazla çalışan personel kadrosu ile firmamız gün ve gün büyümeye odaklı sistemde, bu alanda var olan yurt içi ve yurt dışı talebi karşılayacak alt yapı ve çalışma kadrosuna sahiptir.

Şirket geçti ISO9001: 2000 kalite yönetim sistemi belgelendirme, ISO14001: 1996 Çevre Yönetim Sistemi Belgelendirme, çin Çevre Etiketleme ürünleri Belgelendirme. alanında da belge sahibi olan hasel, Kurulduğu günden bugüne kurumsal kimliği ve kaliteli hizmet alt yapısı ile sorunsuz ve talebe yönelik hizmetler vermeyi amaçlamış bir şirkettir.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.